Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Gala Dobrego Serca

Kultura, 21 stycznia 2017 21:21

​Już po raz szósty Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zorganizowało Galę Dobrego Serca, dla tych, którzy regularnie wspierają organizowane przez samorząd inicjatywy i wydarzenia. 21 stycznia dla „mecenasów” kultury i sportu zagrał Kuba Sienkiewicz.

Podziel się

Wokaliście Elektrycznych Gitar akompaniował Jacek Wąsowski. Podczas koncertu zebrani w Miejskim Domu Kultury usłyszeli w wersji akustycznej hity takie jak „Killer”, „Co powie Ryba”, „Jestem z miasta”, „Wytrąciłaś mnie z równowagi”. Tradycyjnie słowa podziękowania do sponsorów „andrychowskiej kultury i sportu” skierował burmistrz Tomasz Żak. – Kiedyś takich jak Wy nazywano mecenasami kultury i sztuki. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakiego udzieliliście w minionym roku. Jednocześnie prosimy o pamięć w tym wyjątkowym dla naszego miasta roku 2017 – mówił burmistrz, nawiązując do jubileuszu 250-lecia Andrychowa.

Mecenasi z rąk burmistrza odebrali pamiątkowe dyplomy i talie kart – symbol wdzięczności andrychowskiej „Kultury”. Nawiązywały one do klimatu imprezy – cały MDK zamieniono na ten sobotni wieczór w imponujące „kasyno”. Podczas gali odbyła się też prezentacja podsumowująca rok 2016, a zabawę po oficjalnej części zapewnił gościom zespół Black Jack.

Podziel się
Reklama
Reklama
miejsce na twoją reklame
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Reklama
Skip to content