Przejdź do treści
Reklama

Fundacja Futrzany Los z Żywca z dwoma paletami karmy od fundacji Zoodoptuj

Informacje, 14 stycznia 2022 18:46

AndrychówDlaSchronisk dotarło do kolejnych bezdomniaków! Finał akcji Fundacji Zoodoptuj - #AndrychówDlaSchronisk za nami! Akcja odbiła się sporym powodzeniem, którego organizatorzy nawet się nie spodziewali! Padł rekord w wydarzeniu organizowanym przez KS Beskid Andrychów i Fundację Zoodoptuj!

Wydawało się, że zeszłorocznego wyniku blisko 2 ton karmy nie uda się przebić, a jednak! Podczas tegorocznej edycji zbiórki karmy dla zwierzaków ze schronisk udało się przebić barierę 2 ton zebranej karmy! Dodatkowo mieszkańcy pokusili się także o… gigantyczne ilości koców i innych akcesoriów dla zwierzaków (miski, smycze, zabawki itp.), które trafią do najbardziej potrzebujących schronisk.

Na szczególne podziękowania zasługują 3 lokalne firmy, które postanowiły włączyć się do akcji zasilając ją bardzo dużą ilością karmy:
● HotPay (660 kg!)
● DONE! Deliveries
● KupujeKarme.pl


Podobnie jak pierwsza edycja, ta również trwała przez cały październik 2021. Mieszkańcy mogli wpłacać środki na specjalną zbiórkę bądź przynosić karmę do wybranych punktów w mieście, którym serdecznie dziękujemy. W efekcie, do Fundacji Futrzany Los dotarły dwie gigantyczne palety karmy tylko najlepszej jakości! Bezdomniaki z Żywca, co ciekawe, nie pierwszy raz cieszą się już karmą sygnowaną logiem Zoodoptuj. Fundacja pomaga pomagać tym, którzy mają coś do powiedzenia w kwestii bezdomnych i potrzebujących zwierząt!


Te razem z wolontariuszami, chociaż przez moment, mogą cieszyć się spokojem i nie bać o przyszłość spożywczą czworonogów. Wystarczy tak niewiele, by zdziałać tak wiele, prawda?

Więcej informacji o akcji i pozostałe miejsca, do których trafiła karma znajdziecie tutaj.

MZ

Podziel się
Skip to content