Przejdź do treści

Football Academy i Beskid łączą siły

Sport, 25 maja 2017 10:31

Nic nie da takich efektów w lokalnym świecie piłki nożnej jak nowoczesne szkolenie i rozwiązania poparte największą marką w okolicy i jej wieloletnią tradycją.

Podziel się

TAK! Wspólne działania naszego miejscowego klubu Beskid Andrychów z nowoczesną szkółką piłkarską Football Academy daje teraz bogatą ofertę dla zawodnika i rodzica.

Razem tworzymy projekt "OD PRZEDSZKOLA DO SENIORA".

Zawodnicy, rodzice, trenerzy, kibice, szkółka Football Academy Andrychów, oraz cały klub Beskid Andrychów, mamy wizję stworzenia profesjonalnych struktur treningowych od podstaw, zaczynając od najmłodszych!

Razem, w zgodzie z tradycją, podniesiemy poziom lokalnej 
piłki nożnej – nie tylko sportowy, ale też integracyjny.

Dziećmi będą zajmować się trenerzy przede wszystkim z bardzo profesjonalnym podejściem. Liczne szkolenia teoretyczno-praktyczne (chociażby certyfikat pod którym podpisuje się sam Luis Dias – trener/wychowawca Cristiano Ronaldo w Sporting CP, czy Deran Jones trener w Swanesa City gdzie gra nasz reprezentant Polski Łukasz Fabiański). Trenerów cechuje też wiedza na temat żywienia, mentalności i zdrowego rozwoju fizycznego. Nasz trening nie odbywa się na macie – czyli macie i gracie 😉 .

Oferujemy młodym piłkarzom trening poprzez zabawę oraz edukację poprzez sport.

Trening piłkarski pozwala rozwinąć nie tylko poszczególne elementy techniki piłkarskiej, ale
umożliwia również wykształcenie w sobie dyscypliny i zdolności do pracy w grupie, a także
kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów – cech charakteru przydatnych
na przestrzeni całego życia. Nie będziemy poddawać młodych zawodników presji wyników. Nauczymy ich gry fair play na boisku i poza nim – nie zwalniając swoich podopiecznych z obowiązku czynienia postępów.

Realizując wszystkie te działania, zwrócimy uwagę na budowanie i umacnianie doskonałego kontaktu młodych piłkarzy z rodzicami.

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba umieć ją zastosować. Nie wystarczy chcieć. Trzeba wszystko wprowadzać w życie." – Bruce LEE.

WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS
https://www.facebook.com/events/122808521620011/?fref=ts
KAŻDY MOŻE SIĘ SPRAWDZIĆ, DOŁĄCZCIE DO NAS !

Wykorzystując klubowe boiska, a także używając wysokiej jakości sprzętu sportowego/treningowego – tworzymy najlepsze warunki meczowe i integracyjne dla wszystkich zainteresowanych.
Wyszkolona kadra trenersko-koordynacyjna z odpowiednim podejściem i przygotowaniem będzie czuwała nad wszystkim na co dzień.

Otwarty nabór do dzieci Football Academy Beskid Andrychów (dziewczynki i chłopcy) wiek 4-10 lat.

Spotkanie organizacyjne 04.06.2017r. (niedziela) o godzinie 15:00
Stadion sportowy przy ul. Kościuszki (główny stadion Beskidu).

BARDZO WAŻNA INFORMACJA !
Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi i nie ma znaczenia czy to będzie pierwszy kontakt z piłką i sportem, czy dziecko uczestniczy już w zajęciach któregoś z pobliskich klubów lub akademii.

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Trener Seweryn
530 340 899

WWW.FOOTBALLACADEMY.PL
FACEBOOK:
FOOTBALL ACADEMY ANDRYCHÓW
BESKID ANDRYCHÓW

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content