Przejdź do treści

Finał dla uczniów z Rzyk

Informacje, 27 maja 2016 08:18

​W środę 25 maja odbył się finał „Urodzinowych zgadywanek” dla klas IV-VI, kolejny etap konkursu „250 pytań na 250. rocznicę nadania praw miejskich wsi Andrychów”.

Podziel się

Konkurs organizowany przez Towarzystwo Miłośników Andrychowa i skierowany jest do mieszkańców we wszystkich grupach wiekowych. 3-osobowe drużyny z 7 szkół podstawowych przybyły do Izby Regionalnej, gdzie rozwiązywały zadania sprawdzające ich wiedzę na temat Gminy Andrychów. Po bardzo wyrównanych zmaganiach organizatorzy postanowili przyznać I miejsce zawodnikom z ZSS w Rzykach. II miejsce ex aequo otrzymały drużyny z ZSS w Sułkowicach Łęgu oraz z ZSS w Inwałdzie, III miejsce natomiast przypadło uczniom z SP nr 2 w Andrychowie. Nagrody ufundowane przez organizatorów wręczył prezes TMA Jan Zieliński. Konkurs realizowany jest w ramach zadania publicznego Gminy Andrychów.
Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom wyrównanego, bardzo wysokiego poziomu rozgrywki. Nauczycielom serdecznie dziękujemy za wzorowe przygotowanie uczniów.
Tekst: Daria Rusin, zdj.: Jan Zieliński

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content