Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Festiwal Artystyczny „Talenty” już niebawem. WCK czeka na zgłoszenia!

Kultura, 22 października 2020 14:07

Wadowickie Centrum Kultury wraz z zaprzyjaźnionymi szkołami i placówkami poszukuje najzdolniejszych dzieci i młodzieży z Gminy Wadowice. W tym roku, gminnych etap przesłuchań będzie nietypowy, ponieważ zostanie przeprowadzony … online! Na przesłanie kart zgłoszeń oraz prezentacji talentów zostało jeszcze tylko kilka dni!

Festiwal Artystyczny „Talenty” jest już swego rodzaju tradycją, która od wielu lat pozwala wyłonić najzdolniejsze dzieci i młodzież powiatu wadowickiego. Etap powiatowy nie może się jednak odbyć bez wcześniejszych eliminacji gminnych, które decydują o tym, jak będzie wyglądał kolejny etap… W tym roku z uwagi na wyjątkową sytuację oraz wynikające z niej obostrzenia, Wadowickie Centrum Kultury podjęło decyzję o zmianie formuły pierwszego etapu. Wyłonienie talentów z Gminy Wadowice wyjątkowo odbędzie się na podstawie przesłanych przez uczestników nagrań oraz prezentacji talentów. Nie będzie więc możliwości spotkania się jak co roku w sali kameralnej WCK. Takie rozwiązanie pozwoli na kontynuowanie tradycji, ale przede wszystkim zapewni wszystkim uczestnikom bezpieczny udział w konkursie.

Czekamy na nagrania wokalne, teatralne, instrumentalne, recytatorskie, taneczne a także na fotografie, zdjęcia prac plastycznych oraz teksty literackie. A to nie wszystko! W tym roku zapraszamy do zgłaszania się w nowej kategorii, która pozwoli na zaprezentowanie talentów niemieszczących się w pozostałych kategoriach – mówią pracownicy WCK.

Na zgłoszenia do etapu gminnego WCK czeka do 30 października. Formularz wraz z załączeniem należy przesłać na adres: [email protected].

Regulamin Talentów oraz formularze zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej WCK – TUTAJ>>>

Źródło: WCK

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content