Przejdź do treści

Festiwal Artystyczny „Talenty 2022” eliminacje powiatowe

Kultura, 21 marca 2022 10:28

Od 20 lat Festiwal Artystyczny „Talenty” pozwala wyłonić utalentowane osoby – dzieci i młodzież z powiatu wadowickiego. W tym roku organizatorzy zaprosili do udziału także osoby dorosłe! W eliminacjach powiatowych wystąpi również młodzież z gminy Andrychów.

Festiwal ma dwuetapową formułę. Eliminacje gminne dla uczniów ze szkół podstawowych przeprowadziły gminne ośrodki kultury, a etap powiatowy Wadowickie Centrum Kultury.

Eliminacje powiatowe dla kategorii scenicznych odbędą się w poniższych terminach.
23 marca (środa) – taniec – harmonogram prezentacji powiatowych

24 marca (czwartek) – muzyka i wokal – harmonogram prezentacji powiatowych

25 marca (piątek) – teatr i recytacja – harmonogram prezentacji powiatowych

Lista osób nominowanych do nagrody “Talent 2022” w kategoriach niescenicznych: literatura, sztuki plastyczne, sztuki wizualne i kreatywne będzie opublikowana na stronie WCK .

– Po przeprowadzeniu wszystkich kwalifikacji i nominowaniu uczestników do nagrody “Talent 2022”, uroczysta gala wręczenia statuetek odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia 2022 r. o godz. 16:00 w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury. Na galę zapraszamy wszystkich nominowanych w poszczególnych kategoriach artystycznych i wiekowych – czytamy na WCK w Wadowicach. – Do pierwszego etapu w gminie Wadowice wpłynęło 198 zgłoszeń w 9 kategoriach artystycznych i 5 grupach wiekowych. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za przesłane zgłoszenia i cieszymy się, że zainteresowanie było tak duże.

Regulamin Festiwalu Artystycznego „Talenty 2022”

Lista osób zakwalifikowanych w kategoriach: muzyka, wokal, taniec i sztuki plastyczne w gminie Wadowice

Lista osób zakwalifikowanych w kategoriach: recytacja, teatr, sztuki wizualne, literatura i kreatywne w gminie

Oprac. p Źródło: WCK w Wadowicach

Podziel się
Skip to content