Przejdź do treści

Dyżur w przedszkolach

Informacje, 04 lipca 2017 08:53

​Trwa wakacyjna przerwa od zajęć edukacyjnych. W szkołach i przedszkolach przeprowadzane są remonty budynków, ale dzieci mogą jednak liczyć na zorganizowane zajęcia i opiekę.

Podziel się

Czekają na nie liczne atrakcje w ramach akcji placówek Centrum Kultury i Wypoczynku pod szyldem „Wycieczka i śmiechu beczka”. Najmłodszym tradycyjnie zapewniono opiekę przedszkolną. W lipcu dla dzieci z Andrychowa dyżur pełni Przedszkole nr 2. Z oferty korzysta ponad stu najmłodszych andrychowian. Ze względu na dużą liczbę chętnych grupę utworzono także w Przedszkolu nr 3. Przedszkolaki z gminnych wiosek mogą liczyć na profesjonalną opiekę, zabawę i edukację w przedszkolu przy Zespole Szkół Samorządowych w Rzykach. Tam rodzice zapisali dwadzieścioro pięcioro dzieci – tyle zgodnie z przepisami może liczyć jedna grupa. Nie wszyscy zdążyli w odpowiednim czasie dopełnić niezbędnych formalności. Dla nich utworzono „listę oczekujących” w razie rezygnacji któregoś z wcześniej zapisanych uczestników.
Na podopiecznych, którzy nie skorzystają z oferty instytucji kulturalno-oświatowych, czeka miejski basen i rowerki wodne na andrychowskim stawie.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content