Przejdź do treści

Dwaj poszukiwani osadzeni w zakładach karnych

Informacje, 24 maja 2023 11:59

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji w zakładach karnych osadzili dwóch poszukiwanych. Jednego zatrzymali na terenie posesji w gminie Oświęcim, natomiast drugi wpadł podczas kradzieży rozbójniczej.

W piątek (19.05.2023) po południu policjanci z Wydziału Kryminalnego udali się do podoświęcimskiej miejscowości gdzie na terenie jednej z posesji zatrzymali poszukiwanego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu 43–letniego mieszkańca gminy Oświęcim. Mężczyzna do odsiadki miał 180 dni za przestępstwo niealimentacji.

Również w piątek tuż po godzinie 19 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny ujętego w jednym z oświęcimskich marketów spożywczych na kradzieży rozbójniczej. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce gdzie z rąk pracowników ochrony przejęli agresywnego sprawcę. Okazało się, że mężczyzna w sklepie skradł słodycze, a kiedy został ujęty zaczął bić i grozić pracownikom ochrony. Po sprawdzeniu danych osobowych zatrzymanego okazało się, że jest to 21– latek z gminy Oświęcim poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania nad rodziną.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.

Źródło: KPP w Oświęcimiu

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content