Przejdź do treści

Dołącz do Paczki

Informacje, 04 sierpnia 2015 12:49

Projekt SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy organizowana przez stowarzyszenie WIOSNA. W Polsce zostanie przeprowadzona po raz 15.

Podziel się

Pilnie poszukujemy wolontariuszy, aby zorganizować projekt w Andrychowie. Zapraszamy osoby pełnoletnie, otwarte na ludzi, pragnące nieść pomoc potrzebującym, wytrwałe 
w dążeniu do celu oraz biorące odpowiedzialność za swoje działania i ich efekty. Wolontariusze "Szlachetnej Paczki" będą działali w okresie od października do początku stycznia. Najpierw wezmą udział w szkoleniu organizowanym przez Stowarzyszenie WIOSNA. 
Zadania wolontariusza:

•    spotkanie z rodzinami w trudnej sytuacji materialnej i dobór tych, dla których pomoc materialna może być realną szansą na poprawę sytuacji,
•    współpraca z darczyńcami przygotowującymi paczki,
•    współpraca z innymi wolontariuszami w rejonie m.in. poszukiwanie darczyńców, organizacja magazynu, transport paczek.

Zapisz się na stronie:  www.superw.pl. Na mapie kliknij na Andrychów i okolice, potem na polecenie "Dołącz do zespołu", wypełnij formularz rekrutacyjny i czekaj na odpowiedź.
Czekamy na Ciebie!    

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content