Przejdź do treści

Dni Andrychowa – dzień pierwszy za nami

Informacje, 01 lipca 2023 22:24

Tuż po godz. 17.00 rozpoczęły się zaplanowane na dziś i jutro andrychowskie imprezy. Święto miasta na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń kulturalnych w naszej gminie.

Plac Mickiewicza wypełnił się stoiskami gastronomicznymi i kolorowymi jarmarkami. Organizatorzy zadbali także o atrakcje dla najmłodszych: były dmuchańce oraz trampolina. Podczas wydarzenia prowadzona była  zbiórka na leczenie Dawidka z Andrychowa.

Jako pierwsi na scenie pojawili się muzycy z Miejskiej Orkiestry Dętej ANDROPOL z solistką Elżbietą Walczak. Kolejno Gabi Katzer z zespołem oraz energetyczna formacja Redlin. Zwieńczenie imprezy był koncert MESAJAH, który porwał publiczność.

Głównym celem imprezy jest propagowanie lokalnej kultury i tradycji oraz zapewnienie mieszkańcom w każdym wieku możliwości dostępu do różnorodnych form kultury i rozrywki. 

Patronat Honorowy nad imprezą objął Burmistrz Andrychowa – Tomasz Żak. W realizację imprezy włącza się wiele osób, firm i organizacji z terenu Andrychowa i okolic. Głównymi Sponsorami są: PROTECH Sp. z o.o. i ABS Bank Spółdzielczy w Andrychowie.

Już jutro kolejna porcja emocji. Zapraszamy na Plac Mickiewicz od godz. 15!

ap, Fot. Anna Piotrowska

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content