Przejdź do treści

Dni Andrychowa 2023

Informacje, 28 czerwca 2023 09:17

DNI ANDRYCHOWA są stałym elementem kalendarza imprez kulturalnych w naszej gminie. Co roku przyciągają one setki zainteresowanych osób, a zarówno uczestnicy, jak i partnerzy oraz sponsorzy wyrażają swój entuzjazm i angażują się w to wydarzenie. Święto miasta w tym roku odbędzie się w dniach 1-2 lipca na Placu Mickiewicza.

Głównym celem imprezy jest propagowanie lokalnej kultury i tradycji oraz zapewnienie mieszkańcom w każdym wieku możliwości dostępu do różnorodnych form kultury i rozrywki. Aby to osiągnąć, zapraszamy artystów reprezentujących różne style muzyczne oraz organizujemy dodatkowe atrakcje, które przyciągają uwagę i promują imprezę.

Gwiazdami muzycznymi tegorocznego święta miasta będą MESAJAH oraz MATEUSZ ZIÓŁKO. Dla najmłodszych uczestników przewidziano strefę rekreacyjną (dmuchańce) oraz kącik animacyjny. Ponadto będzie można obejrzeć wystawę prac członków Stowarzyszenia Grupa Twórców MY i wziąć udział w prowadzonych przez grupę warsztatach plastycznych. Dodatkową atrakcją będzie strefa gastronomiczna.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Burmistrz Andrychowa – Tomasz Żak. W realizację imprezy włącza się wiele osób, firm i organizacji z terenu Andrychowa i okolic. Głównymi Sponsorami są: PROTECH Sp. z o.o. i ABS Bank Spółdzielczy w Andrychowie. DZIĘKUJEMY wszystkim zaangażowanym – doceniamy tę pomoc!

Zapraszamy do wspólnego świętowania. Bądźcie koniecznie!
Program Dni Andrychowa 2023:

Dodatkowe atrakcje:
• strefa gastronomiczna
• pomiędzy koncertami konkursy z nagrodami
• strefa rekreacyjna dla dzieci – dmuchańce
• wystawa prac członków Stowarzyszenia Grupa Twórców MY oraz warsztaty rysunku dla każdego prowadzone przez artystów GT MY (niedziela)
• zumba w rytmach latino z grupą ART GO (niedziela, godz. 18:30 – 18:45)

Info o artystach znajdziecie na kultura.andrychow.eu

Podczas tegorocznych Dni Andrychowa prowadzona będzie zbiórka na leczenie Dawidka z Andrychowa

Więcej informacji na stronie CKiW

Źródło: CKiW w Andrychowie

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content