Przejdź do treści
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Długi weekend pod znakiem futbolu

Sport, 03 czerwca 2021 20:38

W środę i czwartek rozegrane zostały kolejne mecze w Keeza IV lidze, Keeza Klasie A oraz Keeza Klasie B. A w sobotę i niedzielę piłkarze znów wybiegną na boiska.

W czwartoligowym starciu grupy mistrzowskiej drużyna Beskidu Andrychów przegrała z wiceliderem, Orłem Ryczów, 0:2. Andrychowianie plasują się na piątym miejscu.

W 28. kolejce Keeza Klasy A Halniak Targanice wygrał z Huraganem Inwałd 1:0, Burza Roczyny pokonała Koronę Skawinki 3:1, a Znicz Sułkowice Bolęcina uległ liderującej Skawie Wadowice 0:4. Po tej serii Halniak jest wiceliderem, Burza jest piąta, Huragan ósmy, a Znicz czternasty.

W 22. kolejce Keeza Klasy B Amator Babica pokonał Gronie Zagórnik 3:1, Halniak II Targanice wygrał z Zaskawianką Wadowice 6:0, a Leskowiec Rzyki zremisował z Sokołem Frydrychowice 3:3. Zespół z Targanice jest czwarty, z Zagórnika piąty, a z Rzyk dziewiąty. 

A przed nami kolejna porcja meczów. Beskid Andrychów tym razem będzie pauzował, a w Keeza Klasie A rozegrana zostanie 29. kolejka. Znicz Sułkowice Bolęcina u siebie zagra z Orłem Wieprz w sobotę o 17, Halniak Targanice w sobotę o 17 na własnym bosku podejmie Strzelca Budzów, Huragan Inwałd na wyjeździe zmierzy się z Jałowcem Stryszawa również w sobotę o 17, a Burza Roczyny w Paszkówce powalczy z Dębem w niedzielę o 17.

W Keezie Klasie B Gronie Zagórnik zmierzą się u siebie z Halniakiem II Targanice w niedzielę o 17, a Leskowiec Rzyki w Witanowicach zagra ze Skawą w niedzielę o 17.

Z kolei w IV lidze kobiet Burza Roczyny zmierzy się na wyjeździe z Uranem Łukowica w niedzielę o 14. 

gs

Podziel się
Reklama
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content