Przejdź do treści

Dla Babci i Dziadka w Inwałdzie

Informacje, 11 stycznia 2016 08:33

​W styczniu, w Zespole Szkół Samorządowych w Inwałdzie pojawiają się bardzo ważni goście. To Babcie i Dziadkowie, którzy przybywają bardzo licznie na spotkanie ze swoimi wnuczętami.

Podziel się

To ważne święto wpisało się na stałe  w kalendarz szkolnych uroczystości. Przygotowali się do niego zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Na wstępie słowa powitania i podziękowania skierował do wszystkich dyrektor Michał Kołodziejczyk. 

Później odbył się koncert życzeń, który przygotowali uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Znamienici goście ze wzruszeniem odbierali kierowane do nich słowa miłości i wdzięczności.  Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać artystyczne zdolności swoich wnuków.

Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych, własnoręcznie wykonanymi upominkami i gorącymi całusami. Po części artystycznej Babcie i Dziadków  zaproszono na słodki poczęstunek, który przygotowały mamy uczniów klas I-VI. Na przybyłych czekała jeszcze jedna niespodzianka. Był to występ Zespołu „ Songo”, który pozwolił wszystkim pozostać w noworocznym nastroju.

Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy przywieźli wspaniałych gości i pomogli przygotować całą uroczystość. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze i dlatego już dzisiaj czekamy na kolejne spotkanie. 

M. Jakubowska-Szczotka
Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content