Przejdź do treści

Daj się oczarować romantycznym zjawom!

Informacje, 20 listopada 2022 20:23

Przygnębia Cię jesienna aura? Wprawiają w melancholię długie wieczory? My znaleźliśmy na to sposób! Odkryj z nami tajemniczy świat "Ballad i romansów"! Daj się oczarować romantycznym zjawom!

Od kilku tygodni koło teatralne C’est la vie działające przy andrychowskim LO we współpracy z fundacją Gotowi do działania przenosi się w Mickiewiczowskie światy i zaświaty, tworząc spektakl „Larwy”.
Premiera już w najbliższy środowy listopadowy wieczór. Przekonaj się, że są na świecie dziwy, o których nie śniło się filozofom. Schowaj szkiełko i oko i pozwól ponieść się wyobraźni! Uhonoruj dwusetną rocznicę romantyzmu!

Zapraszamy na premierę spektaklu ,,Larwy” przygotowanego na bazie zbioru ,,Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.
23.11.2022 (środa) o godz. 18:00 w MDK Andrychów;
24.11.2022 (czwartej) o godz. 11:00 w Domu Kultury w Kętach.
Spektakl nie jest biletowany.

Scenariusz i reżyseria: Iwona Kaczmarek
Scenografia i stroje: Iwona Boba, Agnieszka Bok
Muzyka: Michał Wódz
Artyści: Grupa teatralna C’est la vie” ILO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie.

Wydarzenie finansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w partnerstwie z Domem Kultury w Kętach, CKiW w Andrychowie i Miejskim Domem Kultury w Andrychowie.

Źródło: LO Andrychów

raz na dwa lata) posiadania przez właścicieli nieruchomości w/w umów i dowodów uiszczania opłat potwierdzających prawidłowe zagospodarowanie wszystkich powstających na terenie nieruchomości nieczystości ciekłych. Mając powyższe na uwadze, informuję, że na terenie naszej gminy rozpoczął się cykl kontrolny w tym przedmiocie. Kontrola polega na wezwaniu właściciela nieruchomości do Urzędu celem przedłożenia umowy zawartej z przedsiębiorcą uprawnionym do odbioru i transportu nieczystości ciekłych na terenie Gminy Andrychów oraz okazaniu dowodów potwierdzających uiszczanie opłat za tę usługę (rachunki, faktury VAT). Należy pamiętać, że posiadane dokumenty muszą potwierdzać regularność wywozu szamba. W przypadku posiadania przydomowych oczyszczalni ścieków, należy również pamiętać o obowiązku pozbywania się osadów ściekowych (zgodnie z instrukcją eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków), co musi zostać również odpowiednio udokumentowane, poprzez podpisanie umowy na wywóz osadów ściekowych oraz posiadanie dowodów uiszczania opłaty za w/w usługę. Usługę wywozu ścieków (w tym osadów z przydomowych oczyszczalni ścieków) mogą wykonywać jedynie przedsiębiorcy posiadający zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych wydane przez Burmistrza Andrychowa. Wykaz podmiotów z którymi właściciele nieruchomości mogą zawierać umowy na opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych na terenie Gminy Andrychów dostępn y jest pod linkiem: https://bit.ly/UMzbiorniki lub po zeskanowaniu poniższego kodu QR.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content