Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Dąb Tomice górą w turnieju noworocznym

Sport, 14 stycznia 2017 14:47

W sobotę w hali przy Gimnazjum nr 1 odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Seniorów. Wzięły udział zespoły z terenu naszej gminy i okolicy.

Podziel się

Zawodnicy walczyli najpierw w dwóch czterozespołowych grupach, a następnie zmierzyli się w starciach o konkretne miejsca. W wielkim finale Dąb Tomice pokonał gospodarzy – Huragan Inwałd – 5:3.

Klasyfikacja Noworocznego Turnieju Seniorów:
1. Dąb Tomice
2. Huragan Inwałd
3. Halniak Targanice
4. Orzeł Wieprz
5. Burza Roczyny
6. Gronie Zagórnik
7. LKS Bulowice
8. Huragan II Inwałd

Najlepszy strzelec: Bartosz Krupnik (Huragan Inwałd)
Najlepszy bramkarz: Wojciech Wiecheć (Dąb Tomice)
Najlepszy zawodnik: Andrzej Górski (Halniak Targanice)

W przerwie pomiędzy meczami turniejowymi rozegrano towarzyskie starcie pomiędzy ekipą złożoną z kibiców Beskidu Andrychów a przedstawicielami pozostałych drużyn. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4. – To wszystko, aby podtrzymać tradycję, że ten mecz jest równocześnie dniem, który spędzamy z naszym przyjacielem – Bacą – napisali "ultrasi" Beskidu na swoim profilu na Facebooku. Fani andrychowskiej drużyny zorganizowali też dla Bacy, czyli Łukasza Tomy, zbiórkę. Przypomnijmy, że przed laty Łukasz Toma był zawodnikiem Beskidu Andrychów, ale jego piłkarską karierę przerwał wypadek. Obecnie popularny Baca pozostaje wiernym kibicem andrychowskich drużyn sportowych.

Zawody zorganizował LKS Huragan Inwałd, a patronatem objął je burmistrz Tomasz Żak.

(gs)
 

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content