Przejdź do treści
Reklama

Covid nie odpuszcza: Ograniczenia w szpitalach

Informacje, 27 lipca 2022 10:56

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirus wstrzymano odwiedziny na oddziale kardiologicznych Szpitala Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. Limity obowiązują nadal w andrychowskim „psychiatryku”. Nic nie zmienia się w wadowickiej lecznicy.

W suskim szpitalu prócz wstrzymania wizyt na kardiologii, odwiedziny pacjentów dopuszczone są w dni powszechne w godz. 14.00 – 18.00, natomiast w soboty, niedziele i święta w godz. 12.00 – 18.00. Jednego pacjenta może w danym momencie odwiedzić jedna osoba ( w szczególnych wypadkach dwie), a spotkanie nie może być dłuższe niż dwie godziny.

W Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie w danym czasie może odwiedzić pacjenta tylko jedna osoba. Odwiedziny odbywają się niezależnie od dnia w godz. 12.30 – 16.00. Zaleca się, aby spotkanie nie trwało dłużej niż pół godziny.

W Szpitalu Powiatowym w Wadowicach godziny wizyt zróżnicowane są według oddziałów. Na przykład w największych oddziałach czyli wewnętrznych odwiedziny mogą odbywać się w godz. 11.00 – 19.00, natomiast na chirurgicznych w godz. 13.00 – 19.00. Na wizytę w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii trzeba uzyskać zgodę ordynatora.

jd Fot. Archiwum – Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie

Podziel się
Skip to content