Codziennie setki dzieci spędzają przerwy na stojąco lub na podłodze – chcemy to zmienić! Nowe pufy i siedziska pozwolą stworzyć szkolną przestrzeń, w której uczniowie będą czuli się dobrze, bezpiecznie i swobodnie. Każda wpłata – nawet najmniejsza – przybliża nas do celu. Razem możemy poprawić komfort wszystkich uczniów i sprawić, że szkolne korytarze staną się miejscem przyjaznym i pełnym pozytywnej energii. Dziękujemy za każde wsparcie. [zrzutka.pl]
Nowe pufy i siedziska pozwolą uczniom:
- wygodnie usiąść i odpocząć podczas przerw,
- spędzać czas w grupie w przyjaznej atmosferze,
- poczekać na lekcje w komfortowych warunkach,
- uczyć się lub czytać w ciszy.
Facebook | TikTok | Zrzutka.pl |
Dołączcie do #cotakstoisz
a_p







