Przejdź do treści

Co publikują w sierpniowych „Nowinach”

Informacje, 08 sierpnia 2023 10:28

Ukazały się sierpniowe Nowiny Andrychowskie. Mają 28 stron objętości i jest co czytać...

Całość otwiera na pierwszej stronie publikacja będąca kilkoma opowieściami miłośników koni o sobie i swoich czworonogich przyjaciołach. Można też przeczytać o niezwykłej seniorce z Rzyk, która jest najstarszą mieszkanką naszej gminy.

Są także dobre wiadomości ze szkół – SP nr 5 i „Kotarbina”, gdzie będą realizowane spore przedsięwzięcia na rzecz rozwoju i edukacji. Nie brakuje również meldunków z inwestycji drogowych, mieszkaniowych, sportowych i rekreacyjnych. Pojawiają się też smutniejsze informacje o demograficznym minusie i rosnącej liczbie dzieci trafiających do rodzin zastępczych. A dobre wieści dotyczą wzrostu czytelnictwa w andrychowskiej bibliotece, rekordowej liczbie odwiedzających naszą gminę turystów oraz pieniędzy na renowację zabytków. W Nowinach znajdziemy też odpowiedź na pytanie, co słychać na ekołące znanego, andrychowskiego pszczelarza.

Są oczywiście stałe rubryki „Andrychowskim okiem”, tekst psychologa, felieton, a także sporo o kulturze sporcie i co nieco o podpatrywaniu świata fauny. A to nie wszystko.

Zachęcamy do lektury!

Red.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content