Przejdź do treści

Co dalej z obiektem w którym siedzibę miał supermarket Intermarche ?

Informacje, 08 sierpnia 2023 12:07

Zamknięcie i likwidacja siedziby Intermarche na Osiedlu wzbudziły spore zamieszanie, szczególnie, że wszystko odbyło się w bardzo szybkim tempie. Wracamy do tego tematu.

Działalność handlową prowadzono tu do 18 czerwca 2023 r. Było wiele zapytań w sprawie, jaki nowy supermarket powstanie na miejscu byłego, działającego przez blisko 19 lat. Wiele spekulacji dotyczyło wybudowania nowej Biedronki. Czy tak się jednak stanie na pewno? Publikujemy Państwu w całości wypowiedź Rzecznika Prasowego sieci Biedronka na temat budowy nowego sklepu przy ul. Włókniarzy 39. A zadaliśmy mu takie pytanie: jak długo potrwa remont obiektu oraz kiedy wstępnie planowane będzie otwarcie.

Szanowna Pani Redaktor,

Biedronka jako największa sieć handlowa w Polsce stale się rozwija, otwierając placówki w nowych lokalizacjach. Aktualnie wszystkich klientów zamieszkujących Andrychów zapraszamy do sklepu Biedronka przy ul. Krakowskiej 83 oraz do okolicznych placówek w takich miejscowościach jak Inwałd (ul. Wadowicka 14), Czaniec (ul. Kęcka 29) czy Kęty (ul. Sienkiewicza 21). Co do zasady, nie informujemy jednak z wyprzedzeniem o planach związanych z rozwojem naszej sieci. Informacje o wszystkich potwierdzonych otwarciach nowych placówek sieci Biedronka przekazujemy na bieżąco. Zachęcamy także do śledzenia strony www.media.biedronka.pl.

a_p Fot. Aleksandra Polak

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content