Przejdź do treści

Chcesz zacząć obstawiać? Sprawdź, co trzeba wiedzieć

Bez kategorii, 12 lutego 2020 14:22

Gra u bukmachera może być ciekawym ożywieniem nawet najnudniejszego meczu piłkarskiego czy nawet turnieju snookerowego. Wystarczy postawić pieniądze na którąś z drużyn lub zawodnika, by emocjonować się każdym zagraniem.

Podziel się
  1. Jak wybrać bukmachera?
  2. Pamiętajmy, żeby grać legalnie
  3. Na początek ostrożna gra

Zanim jednak zaczniemy grę u bukmachera, warto poznać kilka zasad i podpowiedzi przed wpłatą gotówki na specjalne konto do zakładów. Wskazujemy, o czym dobrze pamiętać, obstawiając poszczególne wydarzenia sportowe.

Jak wybrać bukmachera?

Mogłoby się wydawać, że wybór firmy bukmacherskiej nie ma większego znaczenia, ponieważ przede wszystkim liczy się nasza wiedza na temat danej dyscypliny oraz pewna doza szczęścia. Jednak przeglądając oferty zakładów bukmacherskich, można się przekonać, że przy okazji założenia konta, można sporo zyskać. Chodzi tu przede wszystkim o różnego rodzaje bonusy i promocje, które dotyczą zwłaszcza nowych użytkowników. W zamian wyboru konkretnej firmy, możemy zyskać możliwość obstawiania bez ryzyka albo dodatkowe środki na swoje pierwsze zakłady bukmacherskie. Niektóre firmy mogą „dorzucić” nam do puli nawet wielokrotność tego, co wpłaciliśmy. Trzeba jednak pamiętać, że pieniądze od bukmachera nie mogą zostać wypłacone w formie gotówki. Są to środki przeznaczone na grę, z których dopiero wygrana jest naszym zyskiem. Kolejnym ważnym aspektem są kursy. Niektórzy bukmacherzy oferują wiele szczegółowych zakładów, jednak trudno wygrać na nich znaczne kwoty. Tymczasem konkurencja, która na pierwszy rzut oka może mieć skromniejszą ofertę, skusi nas potencjalnymi wysokimi wygranymi.

Pamiętajmy, żeby grać legalnie

Jakiś czas temu miały miejsce bardzo ważne zmiany w polskim prawie, wprowadzone przez Ministerstwo Finansów. Dotyczy ono sprzedaży gier i zakładów na terenie kraju, zarówno w stacjonarnych punktach, jak i internetowo. Po tych zmianach spora część firm bukmacherskich musiała wycofać się z Polski lub przenieść swoje siedziby poza kraj. Zarówno wpłata, jak i wypłata środków od takich operatorów jest trudna. Dlatego zanim zdecydujemy się na daną firmę bukmacherską, sprawdźmy, czy działa ona legalnie w Polsce.

Na początek ostrożna gra

Kiedy już wybierzemy konkretną firmę bukmacherską, założymy wirtualne konto i wpłacimy pieniądze na grę, warto ostrożnie rozpocząć przygodę z zakładami. Na początek dobrze poczuć emocje i zapoznać się z zasadami obstawiając niewielkie kwoty lub korzystając ze środków z promocji. Jeśli stawiamy pierwsze kroki w bukmacherce, dobrze też ograniczyć się do dyscyplin, w których mamy największe rozeznanie. Jeśli jesteśmy kibicami piłkarskimi, może na początek warto obstawić kilka spotkań ekstraklasy, zamiast robić zakłady na jakiś niszowy turniej badmintona.

Materiał sponsorowany
Źródło zdjęcia: pixabay

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content