Przejdź do treści

Burza sprawdzi niedawnego lidera, derby w Zagórniku

Sport, 23 września 2022 11:16

W weekend zespoły z wadowickiej A i B klasy rozegrają mecze w ramach 7. kolejki. Bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania z udziałem drużyn z gminy Andrychów.

Z czterech reprezentantów andrychowskiej gminy występujących w A klasie jako pierwsi do boju ruszą sułkowiczanie. W sobotę (16.00) staną do walki z sąsiadującą w tabeli, mającą identyczny dorobek punktowy Wisłą Łączany. Dzień później, o tej samej porze do arcyciekawego spotkania dojdzie w Brzeźnicy. Miejscowa Nadwiślanka zmierzy się z prowadzącą Burzą Roczyny, czyli zespołem, który zepchnął ją z fotela lidera i do dziś przewodzi stawce. W niedzielę (mecz o 16.00) w górę stawki będzie chciał się przesunąć Huragan Inwałd. Przed nim co prawda wyjazdowy, derbowy mecz, lecz z zamykającym stawkę Groniem Zagórnik.

Niełatwe zadania czekają w weekend b-klasowców. W sobotę (16.00) rezerwy Halniaka Targanice zagrają na wyjeździe z trzecią siłą w lidze – Grodem Grodzisko. W przypadku Leskowca Rzyki w tym sezonie nazwa rywala nie ma znaczenia. Każdy jest trudną przeszkodą. Najbliższą jest Relaks Wysoka. Pewnym pocieszeniem jest fakt, że rzyczanie wystąpią w niedzielne przedpołudnie (11.00) na swoim boisku.  

woc

Podziel się
Skip to content