W sobotnie wczesne popołudnie, bo już o 14.30 siódmy Huragan Inwałd gościć będzie wyżej notowanego Orła Wieprz. Jednak oba zespoły dysponują podobnymi potencjałami, a tym samym kibice powinni obejrzeć ciekawe zawody.
W niedzielę interesująco zapowiadają się derby gminy Andrychów. Wicelider Burza Roczyny podejmie sułkowickiego Znicza. Oczywiście faworytem są podopieczni Mateusza Siwca, którzy mają już jednak tylko matematyczne szanse na zniwelowanie straty do prowadzącej Olimpii Chocznia, która na dodatek mierzyć się będzie z ligowym średniakiem jakim jest Przełęcz Kossowa.
Równolegle w Andrychowie zagórnickie Gronie w roli gospodarza zagrają z Nadwiślanką Brzeźnica, która wciąż ma szanse na zajęcie wysokiej czwartej lokaty w ligowej tabeli. Beniaminek, choć zamyka stawkę punktów za darmo jednak nie oddaje.
woc Fot. Wojciech Ciomborowski