Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Bukietowy konkurs w internecie

Kultura, 29 lipca 2020 08:42

Instytut Dziedzictwa z siedziba w Krakowie ogłasza XII edycję konkursu „Cudowna moc bukietów”. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, konkurs odbędzie się w formie internetowej.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Konkurs dotowany jest wieloma cennymi nagrodami, a rozstrzygnięcie będzie miało miejsce 15. sierpnia 2020 r. o godzinie 15.30 w czasie transmisji na żywo na platformie YouTube oraz Facebook, więcej informacji na stronie www.cudownamocbukietow.pl.

Chętni do udziału w Konkursie zgłaszają się do Konkursu i przesyłają swoje bukiety uwiecznione na zdjęciach i filmach (filmy dla chętnych), przesyłanych na mail [email protected] lub za pośrednictwem fanpage’a Cudowna Moc Bukietów na Facebooku. Bukiet musi być pokazany na min. 2 zdjęciach: od góry i z boku. Do zgłoszenia należy załączyć potwierdzenie zgłoszenia bukietu, zawierające dane osobowe oraz kontaktowe Uczestnika. Zdjęcia bukietów należy wysyłać na własny koszt. Dodatkowo punktowane będzie zamieszczenie spisu ziół zawartych w bukiecie 1. „Tradycyjny Bukiet Zielny” – głównym kryterium oceny jest skład i ilość wykorzystanych ziół i kwiatów. Unikamy roślin trujących. Bukiet ma być tak ułożony, by móc trzymać go w ręce lub – jeśli jest bardzo duży – w dwu rękach. Inną pożądaną formą jest naręcze. Zgodnie z małopolską tradycją Tradycyjny Bukiet Zielny zawiera nabite na patyk jabłko. 2. „Mały Bukiet” – konkurs dla dzieci do 13 roku życia. Kryterium oceny to staranność wykonania oraz dobór ziół i kwiatów. Bukiet musi być wykonany przez dziecko samodzielnie, a dorośli mogą jedynie być doradcami dziecka.

Oprac. jd Grafika: Organizatorzy konkursu

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content