Przejdź do treści
Reklama

Bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej

Informacje, 30 listopada 2021 11:50

Z okazji otwarcia Wadowickiego Pogotowia Ratunkowego, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach organizuje bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy przedmedyczne. Pierwsza pomoc − wiem co robię! W ramach projektu pn.: „Czwartkowe spotkania z ratownictwem”.

szkolenie 1 pomoc

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w praktycznych szkoleniach:

  • Pierwsza pomoc dla dorosłych
  • Pierwsza pomoc pediatryczna − czyli jak udzielać pomocy dzieciom.

Nie wiesz co zrobić w przypadku złamania, zadławienia, oparzenia, ostrej reakcji alergicznej? Jak w bezpieczny i skuteczny sposób przeprowadzić masaż serca i jak używać defibrylatora AED? Co jest najważniejsze, kiedy wzywasz pomoc?

Dzięki Szkoleniom zyskasz umiejętność radzenia sobie w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Praktyczna i skondensowana wiedza na temat tego, jak zachować się w najczęstszych zdarzeniach powoli Ci zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym.

Szkolenia odbędą się 9 grudnia 2021 r. w siedzibie Wadowickiego Pogotowia Ratunkowego w Wadowicach przy ul. Wojska Polskiego 2E

  • 15:00 – Pierwsza pomoc pediatryczna − czyli jak udzielać pomocy dzieciom
  • 16:00 − Pierwsza pomoc dla dorosłych.

Spotkania odbywać się będą w reżimie sanitarnym w grupach szkoleniowych, na które obowiązują zapisy do 8 grudnia 2021 r.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wysłać wiadomość na adres e-mail: komunikacja@zzozwadowice.pl, zawierającą: imię i nazwisko, nazwę szkolenia oraz numer telefonu w celu potwierdzenia obecności.

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 33 87 21 282 Ilość miejsc ograniczona!

szkolenie 1 pomoc

Źródło: ZZOZ w Wadowicach

Podziel się
Skip to content