Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Bezpieczny Stok

Sport, 22 stycznia 2020 11:01

OPS w Andrychowie zaprasza do udziału w akcji na stoku narciarskim „Czarny Groń” w Rzykach. Na uczestników czekać będą konkursy i zabawy.

Podziel się

Akcja „Bezpieczny Stok” odbędzie się 1 lutego w godzinach od 10.00 do 14.00 na stoku narciarskim „Czarny Groń” w Rzykach. Organizatorami są: Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie, Dział Profilaktyki Środowiskowej oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach i Komisariatu Policji w Andrychowie.

Jej celem będzie promowanie bezpieczeństwa. Jedną z zasad, które pozwalają użytkownikom stoków narciarskich unikać wypadków, jest zrezygnowanie z alkoholu i innych środków psychoaktywnych w czasie uprawiania sportu. Pracownicy Działu Profilaktyki Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie oraz policjanci będą o tym przypominać przy pomocy różnego rodzaju zabaw i konkursów przeznaczonych dla dzieci i rodziców. Jedną z przewidzianych atrakcji jest możliwość skorzystania z alkogogli i narkogogli – zakładając je, można sprawdzić, jak czuje się osoba będąca pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Źródło: OPS w Andrychowie

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama