Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Bez Messiego, ale z Lewandowskim – Beskid zaprezentował wzmocnienia

Sport, 06 sierpnia 2021 15:15

Beskid Andrychów nie próżnował na rynku transferowym w czasie letniej przerwy w rozgrywkach Keeza IV ligi. Działacze andrychowskiego klubu sfinalizowali siedem transferów nowych zawodników do drużyny seniorów.

Najbardziej doświadczonym z nowych graczy Beskidu jest 29-letni Karol Lewandowski – mierzący imponujące 194 cm wzrostu napastnik w przeszłości występował w takich klubach jak Elana Toruń (wówczas II liga), BKS Stal Bielsko-Biała czy LKS Czaniec.

Kolejnym nowym piłkarzem w barwach Beskidu jest Dawid Nagi, 28-latek o ofensywnym usposobieniu, który grał między innymi w młodzieżowych zespołach Podbeskidzia Bielsko-Biała, w Rekordzie Bielsko-Biała czy w znanym z czwartoligowych boisk LKS-ie Jawiszowice.

Następnym ofensywnym zawodnikiem jest Eryk Ceglarz – 24-latek, który zbierał doświadczenie na wyższych szczeblach, w takich klubach jak Garbarnia Kraków, Soła Oświęcim, Avia Świdnik, a ostatnio Jutrzenka Giebułtów.

Oprócz wspomnianych piłkarzy, do Beskidu dołączy także grono młodszych graczy: Jakub Zaremba (rocznik 1998, ostatnio Brzezina Osiek), Patryk Drabik (rocznik 2000, ostatnio Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Koziołek (rocznik 2002, ostatnio Orzeł Ryczów), Konrad Kopytko (rocznik 2001, ostatnio Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Drużyna Beskidu dostała więc latem zastrzyk świeżej krwi, a doświadczenie ofensywnych graczy, którzy zbierali je z boisk nie tylko czwarto-, ale i trzecio-, a nawet drugoligowych pozwala snuć przypuszczenia, że w najbliższym sezonie bramek w meczach andrychowian nie zabraknie.

“Ze względu na dopięcie bardzo dobrych wzmocnień na rundę jesienną, rozmowy z Lionelem Messim zostały wstrzymane ze strony Klubu, a nie managementu zawodnika” – informują z przymrużeniem oka działacze Beskidu na swojej stronie na Facebooku.

Pierwszy mecz sezonu 2020/2021 już w najbliższą sobotę o godzinie 17 w Andrychowie – rywalem będzie mocny MKS Trzebinia.

gs

Podziel się
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content