Przejdź do treści

Beskid zwycięstwem z Wierchami Rabka zakończył rundę jesienną

Sport, 18 listopada 2023 17:29

W ostatniej jesiennej kolejce Jako IV ligi małopolskiej Beskid Andrychów pokonał przedostatnie w tabeli Wierchy Rabka 2:0 (0:0). Gole dla andrychowian zdobyli Patryk Matysek i Miłosz Koczur.

Pierwsza połowa spotkania w Rabce upłynęła bezbramkowo, choć oba zespoły stworzyły sobie sytuacje. Groźniej było w polu karnym Wierchów, bo w jednej z akcji gospodarzy uratowała poprzeczka.

Podopieczni trenera Tomasza Moskały wyszli na prowadzenie kilka minut po przerwie, gdy swoją szansę wykorzystał Patryk Matysek. Rabczanie walczyli o odrobienie strat, ale brakowało im skuteczności. Nie uchronili się także przed kolejnymi błędami w obronie, więc Miłosz Koczur podwyższył na 2:0 dla Beskidu i ustalił rezultat na dwadzieścia minut przed końcem spotkania.

Dzięki temu zwycięstwu, dziesiątemu w tym sezonie, podopieczni trenera Moskały wrócili na wysokie czwarte miejsce, ale czy przezimują na tej lokacie dowiemy się po niedzielnym meczu Limanovii z zespołem z Niecieczy. Jeśli limanowianie wygrają, to Beskid na półmetku będzie piąty w stawce.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content