Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Beskid znowu wygrał i objął pozycję lidera

Sport, 28 sierpnia 2021 22:19

Drużyna Beskidu Andrychów w tym sezonie Keeza IV ligi jest póki co bezkonkurencyjna! Podopieczni trenera Tomasza Moskały w piątym meczu odnieśli piąte zwycięstwo, pokonując tym razem mocny zespół Sokoła Kocmyrzów 3:1 (2:0).

Początek meczu z Sokołem był dla andrychowian znakomity, bo nie minęło nawet 10 minut, a na tablicy wyników było już 2:0. Wynik otworzył Patryk Koim, a chwilę później rzut karny wykorzystał Kamil Karcz. Goście po tym ciosie próbowali się podnieść z desek, ale w pierwszej połowie byli bezradni.

Obraz gry zmienił się po przerwie. Drużyna Beskidu oddała inicjatywę Sokołowi, skupiając się na kontratakach. Podopieczni trenera Moskały stworzyli sobie kilka dobrych okazji, z czego jedną wykorzystał Kamil Koziołek i podwyższył na 3:0. Ofensywnie grający goście zmniejszyli rozmiary porażki w końcówce meczu, wykorzystując rzut karny.

Po pięciu meczach Beskid ma na koncie komplet piętnastu punktów i wobec przełożenia meczu Wieczystej Kraków z tej kolejki, to andrychowianie zajęli pozycję lidera czwartoligowej tabeli. A już w środę czeka andrychowian kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe z Tempem Białka.

Beskid Andrychów – Sokół Kocmyrzów 3:1 (2:0)

dla Beskidu: Patryk Koim, Kamil Karcz, Kamil Koziołek

wyjściowy skład Beskidu: K. Zaremba – Kaczmarczyk, Tylek, Kapera, Zakrzewski – Koim, Nagi, Kasiński, Koziołek – Karcz, Ceglarz.