Przejdź do treści

Beskid z Wieczystą Kraków o półfinał wojewódzkiego Pucharu Polski

Sport, 16 maja 2023 11:26

Już dziś o 17:30 na stadionie przy ulicy Kościuszki czwartoligowa drużyna Beskidu Andrychów zmierzy się z walczącą o awans do II ligi, naszpikowaną doświadczonymi piłkarzami Wieczystą Kraków. Będzie to mecz ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu województwa małopolskiego.

Ostatnie tygodnie były ciężkie dla naszej drużyny. Mimo minionych niepowodzeń liczymy na Wasze wsparcie i przełamanie w dzisiejszym meczu, które da pozytywny zastrzyk energii do walki w ostatnich, arcyważnych spotkaniach ligowych. Do zobaczenia przy Kościuszki 1 – zapraszają na swojej stronie działacze Beskidu.

Beskid w ostatnich latach mierzył się już z Wieczystą kilkukrotnie, zarówno w rozgrywkach pucharowych, jak i w zmaganiach ligowych. Dotychczas górą byli faworyzowani krakowianie, ale może dziś los się odwróci?

W weekendowej kolejce III ligi Wieczysta tylko zremisowała z plasującą się w ogonie tabeli Wisłą Sandomierz 2:2 i spadła na drugie miejsce. Andrychowianie również nie mogą zaliczyć ostatniego ligowego występu do udanych, bo z niżej notowaną Radziszowianką przegrali 1:6 i znaleźli się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej Jako IV ligi małopolskiej.

Pierwszy gwizdek wtorkowego meczu Beskid – Wieczysta na stadionie w Andrychowie zabrzmi o godzinie 17:30.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content