Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Beskid wygrał z MKS-em Trzebinia na inaugurację sezonu FOTO

Sport, 07 sierpnia 2021 22:48

Efektowną inaugurację sezonu 2021/2022 w Keeza IV lidze zanotowali piłkarze Beskidu Andrychów. Podopieczni trenera Tomasza Moskały pokonali MKS Trzebinia 3:0, przeważając przez większą część spotkania i będąc o krok od kolejnych bramek.

Błysnęli nowi gracze Beskidu, bo na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Dawid Nagi, a raz Kamil Koziołek. Ten pierwszy najpierw wykorzystał strzałem głową dośrodkowanie z rzutu rożnego, a później sfinalizował skutecznie kontrę i podanie od Kamila Karcza. Z kolei Koziołek dobił z bliska strzał Patryka Koima. Najbliżej dołożenia kolejnego gola był Kamil Karcz, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

Siła ofensywna andrychowskiej drużyny w starciu z silnym MKS-em Trzebinia wyglądała świetnie, a wciąż nie wszyscy gracze są gotowi do gry – wkrótce na boisku powinniśmy oglądać również nowego napastnika Karola Lewandowskiego, mającego przeszłość między innymi w II lidze w barwach Elany Toruń.

Za tydzień Beskid zagra na wyjeździe z KS-em Chełmek.

Beskid zagrał w składzie: K. Zaremba – Kaczmarczyk, Tylek, Kapera, Zakrzewski – Koim (77 J. Zaremba), Nagi, Kasiński, Koziołek – Karcz (72 Budka), Ceglarz (83 Mizera).

gs, fot. Grzegorz Sroka

Podziel się
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content