Beskid wygrał z Lubaniem Maniowy

Sport, 20 sierpnia 2022 19:17

Drużyna Beskidu Andrychów w czwartej kolejce Jako IV ligi małopolskiej zanotowała pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Andrychowianie pokonali zespół Lubania Maniowy 3:0 (1:0).

Drużyna Tomasza Moskały długo czekała na przełamanie na początku czwartoligowego sezonu. Po trzech porażkach z rzędu Beskidowcy sięgnęli po komplet punktów na trudnym terenie na Podhalu. Strzelanie rozpoczął w pierwszej połowie Eryk Ceglarz. Po przerwie Kamil Karcz wykorzystał rzut karny, a na kilka minut przed końcem spotkania Eryk Ceglarz ustalił rezultat na 3:0.

Dzięki temu zwycięstwu Beskid odbił się od dna czwartoligowej tabeli, a już w najbliższą środę szansa, żeby pójść za ciosem. W Andrychowie zagra bowiem Glinik Gorlice, początek meczu o 17:30.