Beskid wygrał z Dalinem Myślenice w meczu na szczycie

Sport, 24 października 2020 14:14

W meczu na szczycie IV ligi małopolski zachodniej Beskid Andrychów pokonał wicelidera, Dalin Myślenice, 2:1! Bramki dla andrychowskiego zespołu zdobyli Patryk Koim oraz Kamil Karcz.

Spotkanie w Myślenicach rozpoczęło się niemrawo, bo oba zespoły grały bardzo ostrożnie. Andrychowianie zaprezentowali defensywną taktykę z nastawieniem na kontrataki. Przed przerwą każda z drużyn zanotowała po parę strzałów, z których nic jednak nie wynikało.

Po przerwie andrychowianie zagrali lepiej – bardziej ofensywnie i skutecznie. Najpierw po centrze z rzutu rożnego Patryk Koim głową wpakował piłkę do siatki, a kilka chwil później po znakomitym kontrataku Kamil Karcz po profesorsku zatańczył z rywalami w polu karnym i podwyższył na 2:0.

Kontaktowa bramka dla Dalinu była niespodziewanym prezentem – obrońcy Beskidu nonszalancko podawali sobie piłkę na skraju pola karnego, aż przejął ją gracz gospodarzy i kopnął do bramki.

Do końca wynik nie uległ już zmianie i Beskid odniósł niezwykle cenne zwycięstwo na terenie wicelidera, który dotychczas był na własnym stadionie niepokonany.

Dalin Myślenice – Beskid Andrychów 1:2 (0:0)
dla Beskidu: Patryk Koim, Kamil Karcz