Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Beskid w nowych szatach pokonał Pcimiankę FOTO VIDEO

Sport, 15 sierpnia 2019 00:13

Po bardzo dobrym meczu piłkarze Beskidu pokonali drużynę Pcimianki Pcim 2:0.

Podziel się

Beskid Andrychów – Pcimianka Pcim 2:0 (0:0)
Michał Tylek 48', Patryk Koim 68'

Wynik otworzył tuż po przerwie Michał Tylek, który wykorzystał dośrodkowanie z lewej flanki, a rezultat ustalił Patryk Koim, trafiając do bramki z kilkunastu metrów po kontrataku. 

Podopieczni trenera Macieja Mrowca kontrolowali przebieg spotkania, a goście nie mieli wielu okazji. Widzowie mogli zobaczyć w akcji nowych graczy andrychowskiego zespołu – po latach powrócił do Beskidu jego wychowanek, Mariusz Sobala, wprowadzając bezcenne doświadczenie i spokój w środku pola, a defensywę rywali nękał raz po raz szybki napastnik Artur Różycki. Końcem spotkania na murawie zameldował się również Adrian Ostrowski oraz młody narybek w postaci Daniela Budki i Artura Mizery.

Po dwóch meczach nowego sezonu Beskid ma na koncie 2 zwycięstwa i 0 straconych bramek! W następnej kolejce andrychowianie pojadą w niedzielę do Krakowa, by zmierzyć się z Orłem Piaski Wielkie.

Warto zaznaczyć, że w środowym meczu Beskid po raz pierwszy wystąpił w nowych, efektownych strojach przygotowanych specjalnie na stulecie klubu, a uszytych przez włoską firmę Kappa. Komplet domowy jest biało-czerwony, a wyjazdowy czarno-szary. 

Beskid zagrał w składzie: Adrian Czaplak – Michał Tylek, Tomasz Sanok, Dariusz Kapera, Tomasz Moskała – Patryk Koim (84 Adrian Ostrowski), Mariusz Sobala, Filip Kasiński, Ołeksandr Łozniak, Patryk Mendela (90 Daniel Budka) – Artur Różycki (89 Artur Mizera).

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content