Przejdź do treści

Beskid przegrywa w Kielcach

Sport, 31 marca 2015 11:22

Piłkarze Beskidu Andrychów ulegli na wyjeździe rezerwom ekstraklasowej Korony Kielce 0:2 (0:0).

Podziel się
Podopieczni Krzysztofa Wądrzyka jechali do Kielc opromienieni zwycięstwem 3:0 nad Partyzantem Radoszyce na inaugurację piłkarskiej wiosny. Sytuacja kadrowa Beskidu nie jest jednak na dobra, a na domiar złego uraz wyłączył z gry Tomasza Kaczmarczyka. Wobec takiej sytuacji wydarzenia z pierwszych minut meczu w Kielcach wyglądają niczym wyjątkowa złośliwość losu. Po upływie kwadransa Kamil Młynarczyk tak niefortunnie zderzył się z kolegą z drużyny, że stracił przytomność i został odwieziony do szpitala na badania. Mało tego – na 10 minut przed końcem spotkania defensor Beskidu – Rafał Piszczek – doznał urazu i nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach.
 
Dopiero wtedy Korona zdołała zamienić swoją przewagę na bramki. W 85. minucie Kobryń otworzył wynik pięknym strzałem zza pola karnego, w doliczonym czasie Przybyła ustalił rezultat na 2:0.
 
Mimo tej porażki Beskid zachował 9. lokatę (25 punktów). Takim samym dorobkiem legitymują się jednak Czarni Połaniec, a Korona II ma tylko 1 oczko mniej. W przyszłą sobotę w Andrychowie Beskid zmierzy się z liderem III ligi – Wisłą Sandomierz. 
 
Korona II Kielce – Beskid Andrychów 2:0
Beskid zagrał w składzie: Kurzyniec – Piszczek (Śliwa 80'), Jurczak, Kapera, Święs – Adamus, Młynarczyk (Karcz 15'), Stróżak, Słupski, Moskała – Pająk.
Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content