Beskid przegrał w Woli Rzędzińskiej

Sport, 10 sierpnia 2022 20:04

W drugiej kolejce Jako IV ligi małopolskiej Beskid Andrychów uległ Wolanii Wola Rzędzińska 1:3 (1:1). To druga porażka andrychowian w drugim meczu rozpoczętego w weekend sezonu.

W podtarnowskiej miejscowości andrychowianie chcieli zmazać plamę po wysokiej przegranej z faworytami rozgrywek z Niecieczy na inaugurację. Mecz z Wolanią rozpoczął się jednak nieszczęśliwie, bo przed upływem kwadransa gospodarze otworzyli wynik z rzutu karnego.

Beskidowcy błyskawicznie wyrównali i do przerwy utrzymywał się remis. Ale w drugiej połowie gracze Wolanii dołożyli dwa trafienia i odnotowali drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Teraz przed Beskidem kolejny trudny rywal, bo już w najbliższą w sobotę w Andrychowie o 17:30 zagra Poprad Muszyna.