Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Beskid pokonał rezerwy Puszczy Niepołomice FOTO

Sport, 19 września 2020 20:47

Beskid Andrychów pokonał rezerwy Puszczy Niepołomice 4:0 (2:0) i umocnił się na pozycji lidera IV ligi! Gole zdobyli Różycki, Sobala, Karcz i Kołodziej.


Już początek sobotniego spotkania pokazał, że jedyną niewiadomą będzie rozmiar zwycięstwa Beskidu. Podopieczni trenera Macieja Mrowca sunęli z kolejnymi atakami, a strzelanie rozpoczął Artur Różycki, który wykorzystał podanie Kamila Karcza. Jeszcze przed przerwą Mariusz Sobala podwyższył strzałem głową po dośrodkowaniu. W drugiej części Kamil Karcz trafił na 3:0, a w ostatniej akcji meczu po szybkim kontrataku z ostrego kąta wpakował piłkę do siatki Wiktor Kołodziej.


Beskid dzięki temu zwycięstwu prowadzi w tabeli z osiemnastoma punktami. Drugi Orzeł Ryczów ma dwa oczka mniej. Za tydzień andrychowianie pauzują, a za dwa tygodnie dojdzie do meczu na szczycie – w Andrychowie Beskid zmierzy się z jednym z głównych kandydatów do awansu – Wiślanami Jaśkowice.

Beskid Andrychów – Puszcza Niepołomice 4:0 (2:0)
Różycki, Sobala, Karcz, Kołodziej


Beskid zagrał w składzie: Zaremba – Groń, Tylek, Łozniak, Moskała – Koim (78 Kołodziej), Sobala, Kasiński (87 Zemła), Karcz (85 Mizera), Kaczmarczyk – Różycki (58 Budka).


gs, fot. Grzegorz Sroka

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content