Przejdź do treści

Beskid podzielił się punktami z Limanovią

Sport, 16 października 2022 18:01

W trzynastej serii spotkań Jako IV ligi małopolskiej drużyna Beskidu Andrychów bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z niżej notowaną Limanovią Limanowa. Ten remis kosztował andrychowian spadek na miejsce dziewiąte.

W Limanowej podopieczni Tomasza Moskały chcieli odkuć się za porażkę z liderującymi Wiślanami, ale Limanovia to mimo dopiero piętnastego miejsca w tabeli silny zespół z dawnej grupy wschodniej. Zresztą z Limanovią andrychowianie toczyli już boje nawet na szczeblu III ligi i zwykle były one bardzo zacięte i wyrównane.

Podobnie było w niedzielne popołudnie. Po meczu walki spotkanie zakończyło się remisem 0:0, a Beskid dopisał do konta dwudziesty punkt. Takim samym dorobkiem legitymuje się też Orzeł Ryczów, a wobec tego, że andrychowianie przegrali bezpośrednie starcie, to Orzeł jest ósmy, a Beskid dziewiąty z tylko jednym punktem przewagi nad jedenastym Dalinem Myślenice.

W sobotę 22 października zespół Tomasza Moskały zagra u siebie z plasującym się na przedostatnim miejscu Okocimskim Brzesko. Początek o godzinie 15.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content