Przejdź do treści

Beskid ogłosił plan sparingów

Sport, 17 lipca 2015 09:43

Już w najbliższą sobotę (18 lipca) andrychowscy trzecioligowcy rozpoczną serię meczów sparingowych, które mają ich przygotować do nowego sezonu. Będą też okazją do przetestowania piłkarzy, którzy być może zasilą kadrę Beskidu.

Podziel się

Podopieczni trenera Szymona Burligi w sobotę o 11:00 w Andrychowie zmierzą się z niżej notowanymi Karpatami Siepraw. Na boisku pojawi się kilku nowych graczy, którzy przymierzani są do gry w Beskidzie. 

Letnie sparingi Beskidu:

18 lipca, 11:00: Karpaty Siepraw (w Andrychowie)
22 lipca: Halniak Maków Podhalański (w Andrychowie)
25 lipca, 11:00: Cracovia II (w Andrychowie)
29 lipca: KS Tymbark (w Tymbarku)

Trzecioligowe rozgrywki rozpoczną się 8 sierpnia. Beskid zagra wtedy u siebie z Wolanią Wola Rzędzińska. Choć do inauguracji pozostały tylko 3 tygodnie, nadal nie ma pewności, jakie zespoły wystartują w sezonie 2015/2016. Ogromne problemy organizacyjne ma Wisła Sandomierz, której zespół niemal całkowicie się rozsypał. Niewesoło jest także w szeregach Czarnych Połaniec, gdzie do dymisji podał się zarząd klubu. Czarne chmury wisiały też nad KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Spartą Kazimierza Wielka, ale drużyny te wznowiły treningi, więc najprawdopodobniej wystartują w nadchodzących rozgrywkach.

Przypomnijmy, że z III ligi wycofały się już Granat Skarżysko-Kamienna i spadkowicz z II ligi – Limanovia Limanowa.

(gs)

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content