Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Beskid ma nowy zarząd

Sport, 06 czerwca 2016 20:07

W poniedziałkowy wieczór poznaliśmy skład nowego zarządu AKS Beskid. Wszyscy dotychczasowi członkowie złożyli rezygnacje, które zostały przyjęte.

Podziel się

Nowym prezesem Beskidu został Marek Wdowik, wiceprezesem Marek Kudłacik, a skład zarządu uzupełniają Robert Szczepaniak, Michał Trojak i Wojciech Korbel.

Przed nowym sternikiem andrychowskiego klubu niełatwe zadanie – odbudowa seniorskiej drużyny, która już za dwa miesiące rozpocznie sezon na szczeblu IV ligi. Członkowie zarządu podkreślają, że szczególną troską otoczą drużyny młodzieżowe i postarają się, by pierwszą drużynę w jak największym stopniu tworzyli miejscowi gracze.

Zgodnie z zapowiedziami rezygnacje złożyli wszyscy dotychczasowi członkowie zarządu z Krzysztofem Kokoszką na czele. Przypomnijmy, że zmiany w składzie zarządu zostały zainicjowane przez konflikt pomiędzy działaczami a grupą kibicowską Ultras Beskid. Czy nowym działaczom uda się nawiązać lepsze stosunki z tak zwanymi "ultrasami"? Na pewno pomoże w tym obecność przedstawiciela kibiców – Wojciecha Korbla – w składzie zarządu.

Nowi działacze klubu obejmują stery w bardzo ważnym momencie – już za trzy lata świętować będziemy stulecie Beskidu.

fot. archiwum

(gs)
 

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content