Beskid Andrychów zwycięża w sparingach

Sport, 14 lutego 2021 19:31

Seniorska drużyna Beskidu Andrychów od kilku tygodni przygotowuje się do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Macieja Mrowca w meczach sparingowych notują zwycięstwo za zwycięstwem. Ostatnio pokonali Unię Dąbrowa Górnicza.

Mecz z Unią Dąbrowa Górnicza rozegrany został na sztucznym boisku w Czechowicach-Dziedzicach, ale zimowe warunki dały się we znaki piłkarzom obu drużyn. Na prowadzenie szybko wyszli andrychowianie, ale drużyna Unii wyrównała i do przerwy był remis 1:1. W drugiej połowie Beskid zdominował mecz, zdobywając kolejne cztery bramki i wygrywając ostatecznie 5:1.

Było to trzecie zwycięstwo andrychowian w trzecim tej zimy test-meczu. Wcześniej Beskid pokonał czwartoligowy MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0 oraz trzecioligowy Rekord Bielsko-Biała 3:2.