Beskid Andrychów wrócił na zwycięską ścieżkę

Sport, 25 września 2021 22:00

W meczu 11. kolejki Keeza IV ligi drużyna Beskidu Andrychów pokonała Pcimiankę Pcim 3:0 po dwóch golach Kamila Karcza i jednym Karola Lewandowskiego. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Tomasza Moskały awansowali na trzecią pozycję w tabeli.

W meczu z Pcimianką andrychowianie mieli wyraźną przewagę i wydawało się, że bramki są kwestią czasu. Te padły dopiero w drugiej połowie. Najpierw Kamil Karcz wykończył z bliska dogranie z prawej strony, następnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim samym, a wynik ustalił Karol Lewandowski, głową kierując piłkę do siatki po dośrodkowaniu Dawida Nagiego.

Beskid przerwał tym samym serię trzech porażek i wrócił na trzecie miejsce w tabeli. Teraz andrychowian czeka kolejka seria trudnych starć – w środę na wyjeździe z Tempem Białka, później z LKS-em Jawiszowice, a 9 października w Andrychowie z liderującą Wieczystą Kraków.

Beskid Andrychów – Pcimianka Pcim 3:0 (0:0)

Beskid zagrał w składzie (za beskidandrychow.pl): Kacper Zaremba – Artur Mizera, Łukasz Zakrzewski, Dariusz Kapera, Tomasz Kaczmarczyk – Eryk Ceglarz (70 Kamil Koziołek), Dawid Nagi, Filip Kasiński, Patryk Koim (85 Jakub Zaremba) – Kamil Karcz (72 Patryk Drabik), Karol Lewandowski (88 Daniel Budka).