Beskid Andrychów pokonał MKS Trzebinia w sparingu FOTO

Sport, 25 lipca 2020 14:45

W sobotnie przedpołudnie na stadionie w Andrychowie zmierzyli się dobrzy znajomi z IV-ligowych boisk - Beskid zagrał z MKS-em Trzebinia. Andrychowianie wygrali 3:1 (1:0).

Drużyna Beskidu w pierwszej połowie wyszła na prowadzenie po golu Artura Różyckiego, którego obsłużył podaniem Kamil Karcz. Później piłkę skierował do siatki w zamieszaniu podbramkowym Mariusz Sobala, ale sędzia odgwizdał spalonego.

W drugiej partii przewaga andrychowian była wyraźna, podobnie jak przed przerwą. Doskonałe szanse mieli Różycki i Sobala, ale obaj nie trafili czysto w piłkę, będąc na czystych pozycjach. Wreszcie Daniel Budka przymierzył pięknie z kilkunastu metrów, zdobywając drugiego gola, a na 3:0 podwyższył w sytuacji sam na sam Artur Różycki.

MKS Trzebinia odpowiedział honorowym trafieniem w ostatniej akcji meczu.

Początek nowego sezonu w IV lidze już za dwa tygodnie.

Beskid Andrychów – MKS Trzebinia 3:1 (1:0)