Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Beskid Andrychów pokonał LKS Śledziejowice

Sport, 24 kwietnia 2021 13:03

W 15. kolejce Keeza IV ligi drużyna Beskidu Andrychów pokonała dwunasty w tabeli LKS Śledziejowice 2:1 po dwóch golach Mariusza Sobali z rzutów karnych. Zwycięska bramka padła w samej końcówce spotkania.

Prowadzona przez Marka Motykę drużyna z podkrakowskich Śledziejowic otworzyła wynik po 20 minutach meczu. Kilka chwil później Beskid jednak wyrównał po golu Mariusza Sobali z rzutu karnego. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 2:1 w 90. minucie, ponownie wykorzystując rzut karny.

Dzięki temu zwycięstwu Beskid ma na koncie 29 punktów i zajmuje trzecie miejsce. Już 1 maja kolejny mecz Keeza IV ligi – Beskid w roli gospodarza podejmie siódmy w tabeli MKS Trzebinia o godzinie 17.

Beskid Andrychów – LKS Śledziejowice 2:1 (1:1)
Beskid (skład wyjściowy): Zaremba – Tylek, Groń, Kapera, Moskała – Zakrzewski, Sobala, Kasiński, Karcz, Kaczmarczyk – Różycki.