Przejdź do treści

Beskid Andrychów po trzech meczach sparingowych

Sport, 23 lipca 2023 08:46

Trwa okres przygotowawczy przed sezonem 2023/2024 Jako IV ligi małopolskiej. Zespół Beskidu Andrychów ma już za sobą trzy mecze sparingowe, w których zmierzył się z MRKS-em Czechowice-Dziedzice, Skawą Wadowice i Orłem Łękawica. Rozgrywki ligowe startują za dwa tygodnie.

Podopieczni trenera Tomasza Moskały szlifują formę ze swoimi stałymi sparingowymi rywalami, głównie ze śląskiej IV ligi. Na pierwszy ogień Beskid zmierzył się z zespołem z Czechowic-Dziedzic, ulegając 0:1. Później andrychowianie pokonali beniaminka V ligi Małopolski zachodniej, Skawę Wadowice, 7:1. Wreszcie w minioną sobotę 22 lipca Beskid po zaciętym meczu przegrał z Orłem Łękawica 3:4 (1:1).

Rozgrywki rundy jesiennej Jako IV ligi małopolskiej startują już za dwa tygodnie, w pierwszy weekend sierpnia. Przypomnijmy, że drużyna Beskidu zmierzy się wtedy u siebie z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Tymczasem oficjalne rozgrywki rozpoczyna powołany do życia drugi zespół Beskidu Andrychów. Beskid II już w niedzielę 23 lipca o godzinie 17 w Andrychowie zmierzy się z A-klasową Burzą Roczyny w meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu wadowickiego podokręgu.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content