Przejdź do treści

Beskid Andrychów nie wykorzystał szansy na pierwsze miejsce w grupie

Sport, 13 września 2021 10:29

Po sześciu zwycięstwach z rzędu Beskid Andrychów odnotował pierwszą porażkę w sezonie na wyjazdowym spotkaniu z Jutrzenką Giebułtów. Drużyna Tomasza Moskały uległa gospodarzom 1:0 po bramce straconej w pierwszej połowie. Na swoim profilu klub przekazuje: Wierzymy, że było to jednorazowe zawahanie w dobrej serii, a czy tak faktycznie było okaże się już w najbliższą środę. Do Andrychowa przyjeżdża bowiem najlepsza drużyna zeszłego sezonu, czyli Ludowy Klub Sportowy "Wiślanie" Jaśkowice.

Niespodziewanie liderująca Wieczysta Kraków zremisowała z Orłem Ryczów 2:2. Remisem zakończyło się też spotkanie drugiej w tabeli Unii Oświęcim z TS Węgrzce (2:2).

Wieczysta Kraków jest pierwsza w tabeli (19 punktów), Unia Oświęcim druga (19 p.), Beskid Andrychów trzeci (18 p.)

W Keeza Klasie A rozegrana została szósta kolejka. Huragan Inwałd zremisował u siebie z Olimpią Chocznia 3:3, Burza Roczyny wygrała 1:2 na wyjeździe z Nadwiślanką Brzeźnica. Znicz Sułkowice Bolęcina przegrał z Wisłą Łączany 0:1. Halniak Targanice pauzował.

W Keeza Klasie B rozegrana została piąta seria spotkań. Halniak II Targanice przegrał z Sokołem Chrząstowice na wyjeździe 0:2, Gronie Zagórnik zremisował z Leskowcem Rzyki 2:2.

rf

Podziel się
Skip to content