Przejdź do treści

Będzie gdzie parkować

Informacje, 16 września 2016 12:11

Pod Inkubatorem Przedsiębiorczości powstanie nowy parking na blisko 40 aut. Dziś podpisana została umowa z wykonawcą tej inwestycji.

Podziel się

Budowa parkingu obejmie kilka miejsc, które pokazujemy na załączonym planie. Największa ilość miejsc parkingowych powstanie na obecnym trawniku, gdzie i tak wiele aut parkuje, bo nie ma gdzie. Będzie ich tam 28 w dwóch rzędach. Obok będzie kolejne pięć miejsc – przy płocie pomiędzy tym terenem a zespołem szkół. Natomiast pod obecnymi modrzewiami, które pójdą pod piłę powstanie co najmniej 10 miejsc, aż do samych schodów.
Inwestycja będzie kosztować 250 tys. zł i ma się zakończyć w kwietniu przyszłego roku. Wykonawcą jest firma Józefa Maślony z Zatora. Dziś jej właściciel podpisał umowę z Burmistrzem Andrychowa Tomaszem Żakiem i Skarbniczką Gminy Andrychów Dorotą Żywioł. 
Z parkingu będą korzystać przede wszystkim pracownicy i klienci Zakładu Obsługi Mienia Komunalnego, Urzędu Pracy, Centrum Kultury i Wypoczynku oraz kilkunastu firm ulokowanych w Inkubatorze. mn

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content