Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Bal karnawałowy seniorów

Informacje, 20 lutego 2020 18:47

W tłusty czwartek Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Andrychowie przygotowało bal maskowy w Miejskim Domu Kultury. Zabawa była przednia.

Podziel się

Impreza odbyła się w ramach realizowanego w tym roku przez Stowarzyszenie zadania publicznego pn. „Synergia Gospodyń Wiejskich – sposobem na lepsze życie Seniorów”. Jak zwykle inicjatywie przewodziła i prowadziła bal pani prezes SGW Czesława Wojewodzic. Kilkudziesięciu seniorów bawiło się tańcem, degustacją pączków przy kawie i innych napojach. 
Wspomniany wyżej projekt współfinansowany jest przez Województwo Małopolskie. Jest to ciekawa propozycja dla seniorów na aktywnie spędzony czas. – Nie tylko pracujemy razem, ale też potrafimy się razem bawić i aktywnie wypoczywać – mówi pani Czesława Wojewodzic. 
Niebawem panie z SGW wezmą udział w kursie pn. „Regionalne Palmy Wielkanocne”, a seniorzy będą mogli uczestniczyć w kursach np.: „Sztuczne kompozycje kwiatowe na różne okoliczności – wzory kwiatów obecnie i 50 lat temu” czy „Wyszywanie gorsetów i bluzek do strojów krakowskich”. Nowością jest kurs tańca i kurs nauki pływania. To tylko część propozycji w ramach tego zadania, pełny program można znaleźć na stronie internetowej SGW Andrychów. 
– Tak, więc każdy znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie, bo z Gospodyniami nikt nie zazna nudy – dodaje pani prezes.
n

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama