Przejdź do treści

B klasa w jedenastej odsłonie

Sport, 27 października 2023 19:38

Jak z bicza strzelił piłkarska jesień ma się prawie ku końcowi. Przed nami jedenasta, a zatem trzecia od końca kolejka spotkań w tej klasie rozgrywkowej. A w niej?

W sobotę w wadowickiej B klasie rozegrany zostanie tylko jeden mecz. O 15.00 we Frydrychowicach Sokół podejmie Leskowca Rzyki. Dla gości każda zdobycz punktowa będzie cenna, gdyż gospodarze są jesienią jedną z czołowych ekip w lidze, a jak już remisują lub przegrywają, to tylko z równymi sobie.

W niedzielę o 11.30 Sokół Chrząstowice zagra z rezerwami Beskidu. O ile jednak Sokoły z Frydrychowic i Przytkowic były tymi, które stanowiły zagrożenie dla podopiecznych Jakuba Skrzypca, tak ten chrząstowicki ligowym drapieżnikiem nie jest.

Po pełną pulę na boisko, tyle, że swoje, wyjdą również piłkarze Groni Zagórnik. O 14.00 rozpoczną rywalizację z Płomieniem Sosnowice. Sporą szansę na zdobycz ma także ostatni w stawce Halniak II Targanice. Gród Grodzisko może i zdobyć o pięć punktów więcej, ale niczego wielkiego nie pokazuje. A, że zagra na własnym terenie, to też o niczym nie świadczy. Początek spotkania o 14.00

woc Fot. Wojciech Ciomborowski  

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content