Przejdź do treści

Ankiety w ruch. Red Lips zagrają w MDK

Kultura, 21 grudnia 2015 13:18

​Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie pyta: Na koncert jakich wykonawców chcą wybrać się młodzi Andrychowianie?

Podziel się

Układając plan pracy na rok 2016 bierzemy oczywiście pod uwagę sugestie publiczności – mieszkańców naszej gminy. Staramy się uwzględnić różnorodne gusta muzyczne i proponować repertuar spełniający oczekiwania. Na początku grudnia pytaliśmy gimnazjalistów i uczniów szkół średnich na koncert jakiego artysty lub zespołu wybraliby się najchętniej… Przeprowadziliśmy ankietę: O jakim koncercie marzycie? Kto ma na nim zaśpiewać? „Zaznacz artystę/zespół… resztę zostaw nam”. Wśród naszych propozycji znaleźli się: Strachy na lachy, Pogodno, Leniwiec, Łąki Łan, Krzywa Alternatywa, Tabu, Coma, Podsiadło, Organek, Fisz Emade oraz Red Lips.
Zgromadziliśmy już prawie wszystkie ankiety. Wśród zespołów zaproponowanych przez nas wyniki prezentują się następująco: Strachy na lachy: 25%, Podsiadło: 24%, Red Lips: 21%, Coma: 10%, Tabu: 8%, Krzywa alternatywa: 3%, Fisz Emade: 2%, Organek: 2%, Leniwiec: 2%, Łąki Łan: 2%, Pogodno: 1%. Natomiast wśród propozycji własnych – podawanych przez uczniów – najczęściej padały nazwy zespołów: Enej i Happysad.

„Resztę zostaw nam”:
Jakie są możliwości na zrealizowanie w Andrychowie koncertu któregoś wokalisty bądź zespołu z naszej ankiety? Działamy szybko. Ci, którzy oddali swój głos na zespół Red Lips, będą mieli szczególny powód do radości… już 1 kwietnia Red Lips zagrają w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie! Liczymy zatem na Waszą obecność! Oczywiście weźmiemy pod uwagę również inne propozycje z „czołówki”. Nie możemy zagwarantować, że wszyscy Ci wykonawcy w Andrychowie wystąpią w 2016 roku… ale bądźcie na bieżąco: www.kultura.andrychow.eu oraz www.facebook.com/kulturaandrychow.
Serdecznie dziękujemy Dyrektorom szkół za pomoc w przeprowadzeniu ankiety wśród młodzieży.

CKiW

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content