Przejdź do treści

Andrychowscy „delciarze” z pucharem

Informacje, 06 lipca 2022 08:29

18 czerwca w ramach Zawodów Tarnowskich członkowie Andrychowskiego Klubu Łączności "Delta" - SP9KUP wybrali się na Leskowiec, by razem z innymi operatorami uczestniczyć w rywalizacji. Celem zawodów jest nauka, rozwijanie i trening umiejętności operatorskich, praca i instalacja anten w terenie, zachęcanie do współzawodnictwa oraz doskonalenie i trening umiejętności operatorskich.

Andrychowski klub zdobył pierwsze miejsce w kategorii A Część UKF/VHF

– Pragniemy z całej mocy podziękować OSP Zagórnik za ogromne wsparcie logistyczne całego przedsięwzięcia – śmiało możemy przyznać, że to też dzięki Wam się udało! – czytamy na profilu FB Klubu.
Członkom Klubu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.

Przypomnijmy: Klub SP9KUP jest organizacją społeczną, działającą na terenie miasta i gminy Andrychów od 33 lat. Spotkania klubowe odbywają się w czwartki w godz. od 17:00 do 20:00 w siedzibie Klubu w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie na czwartym piętrze. Wejście od strony parkingu przy ul. Włókniarzy lub Zespołu Szkół nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

Podsumowanie zawodów i wręczenie trofeów odbędzie się w czasie tradycyjnego spotkania (9-11.IX.2022) “KRÓTKOFALARSKA JESIEŃ NA POGÓRZU” w Jodłówce Tuchowskiej w sobotę, 10 września 2022 r.

Oprac. p Źródło: Andrychowski Klub Łączności „Delta” – S P 9 K U P

Podziel się
Skip to content